רום כנרת מימון

שירות חלק, יעיל ומותאם

הניסיון הרחב של הצוות המסור שלנו והגישה הגמישה שלנו מאפשרים לנו להציע שירות חלק, יעיל ומותאם. ניסיון עשיר והבנה מעמיקה של שוק ההלוואות הופכים אותנו למתווך יעיל, המתאם בין לווים ומלווים.

דויטשה בנק ממוקם היטב למתן שירות למגוון רחב של מימון הלוואות, מהסדרים דו-צדדיים ועד למימון ממונף מורכב יותר ועסקאות עם תזרימי מזומנים מרובי מטבעות. כסוכן יורש, אנו יכולים להחליף מלווים שרוצים להתנער מאחריות זו או מעדיפים להימנע מניגוד עניינים פוטנציאלי במצבי אימון וארגון מחדש.

השותף המהימן שלך

רמת נוחות משני הצדדים של העסקה היא קריטית כדי להבטיח שמערכות יחסים יפרח וההלוואה תצליח. חלק מהמלווים עשויים שלא לספק הלוואות שהם מסדרים. על מנת לשלוט בעלויות, לייעל את הניהול ולמקסם את היעילות, הם זקוקים לספק שיש לו את המשאבים והתשתית הדרושים, כמו גם הבנה מלאה של הדרישות העסקיות שלהם. מסיבות רבות, כולל ניגודי אינטרסים פוטנציאליים, מלווים המשרתים כעת עסקאות הלוואות עשויים לחפש למכור או לבטל את הפוזיציות שלהם או לשרת את ההתחייבויות שלהם.

היתרון של רום כנרת

הלקוחות שלנו נהנים מהמומחיות והניסיון של צוותי דויטשה בנק המסורים לעמוד בדרישות הספציפיות שלהם. יתר על כן, לכל עסקה מוקצה מנהל חשבונות שירותי לקוחות האחראי על הבטחת רמה גבוהה של שירות לקוחות המועבר ממרכזי מצוינות מיוחדים בלונדון, הונג קונג, לוקסמבורג, ניו יורק, טוקיו וסינגפור.

כל השירותים זמינים על בסיס עצמאי, כך שניתן להתאים את הפתרון הנכון לצרכים הספציפיים שלך. בנוסף, העובדה שדויטשה בנק הוא הסוכן שלך פירושה שאתה מקבל תוכנות מובילות בשוק כגון Loan IQ ו-Debtdomain.

תשארו בקשר

מיקום

הירקון 22, תל אביב

האימייל שלנו

info@romkmimon.com

שעות פעילות

שני: 10:00 - 17:00
שלישי: 10:00 - 17:00
רביעי: סגור
חמישי: 10:00 - 17:00
שישי: 10:00 - 15:00
שבת: 10:00 - 15:00
שמש: סגור

קבעו פגישה עוד היום